Подобова оренда квартир Прилуки т.0507127707 т.0737127707

 

Послуги з бронювання і оренди квартир подобово
Послуги з бронювання і оренди квартир подобово 

1. Квартира вважається заброньованої тільки після того, як Ви внесете передоплату. До цього часу квартира вважається вільною і може бути запропонована іншому клієнту.

2. При анулюванні броні або зміні дат проживання (дати заїзду на більш пізню або дати від'їзду на більш ранню) внесена передоплата не повертається.

3. Якщо з яких-небудь причин ми не зможемо надати заброньований квартиру, ми зобов'язуємося надати еквівалентну квартиру або квартиру більш високої якості за обумовленою при бронюванні вартості або повернути внесену передоплату і сплатити неустойку в розмірі добової вартості проживання в заброньованої квартирі.

4. Сума, що залишилася вноситься в день заселення. При поселенні в квартиру також вноситься грошовий депозит в розмірі вартості добового проживання в квартирі за ключі та збереження майна. Депозит повертається при виїзді і здачі ключів від квартири. У разі псування майна Ви зобов'язані повністю виплатити вартість заподіяної шкоди.

5. Розрахунковий час: Виїзд - до 12:00 Продовження або скорочення терміну перебування повинні узгоджуватися заздалегідь.

6. Ми залишає за собою право розірвати договір оренди в разі порушення Вами громадського порядку.

 

7. Ми не несе відповідальність за збереження Ваших цінних речей, що знаходяться в квартирі в період оренди.Обновлен 22 ноя 2018. Создан 01 окт 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
oBM_STAT.total oBM_STAT.hosts oBM_STAT.hits oBM_STAT.users oBM_STAT.online Ми ради вітати вас!